1nowel.jpgkarmelka_puchar.pnglistopad.pngmarsz.pngslubowanie.png

Srebrne sztafety G2 w pływaniu

Dnia 25 listopada 2016r. na pływalni MOSiR w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w pływaniu drużynowym oraz indywidualnym. W zawodach startowali gimnazjaliści z Gimnazjum Sportowego w Lubartowie, Gimnazjum nr 1 w Lubartowie, Gimnazjum w Woli Sernickiej, Gimnazjum w Kamionce oraz Gimnazjum nr 2 w Lubartowie.

W sztafecie 10x25m stylem dowolnym, zarówno dziewczęta jak i chłopcy spisali się znakomicie zajmując II miejsce. Dziewczętom do I miejsca zabrakło niecałe 2 sek. W pływaniu indywidualnym nasi pływacy również kilkakrotnie stawali na podium.

Styl dowolny 50m – dziewczęta

  • II miejsce -  Lato Aleksandra
  • III miejsce – Bryczek Wiktoria

Styl klasyczny 50m – chłopcy

  • III miejsce – Turski Szymon

Styl grzbietowy 50m – chłopcy

  • II miejsce -  Dejnecki Dawid

Sztafeta dziewcząt wystąpiła w składzie:

Aleksandra Lato, Wiktoria Bryczek, Wiktoria Dejko, Zofia Janczara, Klaudia Nowokuńska, Wiktoria Rojek, Aleksandra Karwat, Alicja Zdziobłowska, Zuzanna Serwin, Jagoda Jurek.

Sztafeta chłopców wystąpiła w składzie:

Ernest Bryczek, Jakub Sykut, Maksymilian Włosek, Dominik Szczepaniak, Dawid Zdziobłowski, Karol Dzięgielewski, Adrian Bartkiewicz, Mikołaj Scheffs, Dawid Dejnecki, Maciej Miękina.

Opiekunem obydwu zespołów była Małgorzata Wysoczyńska

Obydwie nasze sztafety a także zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III zakwalifikowali się do zawodów rejonowych w Puławach, które odbędą się 1 grudnia 2016r. w Puławach.

Małgorzata Wysoczyńska

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyright 2016©