Karmelka

Walentynki w Dwójce

Spółdzielnia Uczniowska „Karmelka” zorganizowała we wtorek 14 lutego dzień walentynkowy. Walentynki zwykle kojarzą się nam z sercem w kolorze czerwieni, więc tego dnia każdy kto przyszedł do szkoły ubrany w te barwy był zwolniony z odpytywania na lekcjach.

Na przerwach nie zabrakło romantycznej muzyki, która umilała nam czas. Dla naszych gimnazjalistów zorganizowaliśmy takie atrakcje jak np. poczta walentynkowa roznoszona przez specjalnych listonoszy, cukiernia walentynkowa, w której można było kupić ciasta, ciasteczka i inne pyszności przygotowane przez koleżanki z Karmelki, fotościankę, na której można było zrobić sobie odlotowe zdjęcia, loterię, w której los kosztował tylko 2 zł a wylosować można było np. kubki, poduszki itp.

Przez ostatni tydzień w sklepiku szkolnym można było kupić kartki walentynkowe, które później uczniowie wrzucali do specjalnej skrzynki. Od ilości kartek zależał późniejszy wybór Walentynki i Walentynka 2017 roku . Konkurs ten został rozstrzygnięty na przerwie obiadowej . Walentynką 2017 r została Anna Aftyka z klasy II b, która w nagrodę otrzymała czerwoną poduszkę z napisem „odlotowa poduszka dla super dziewczyny”. Natomiast Walentynkiem 2017r został Michał Madejski z klasy I c, który dostał krawat „bombowego chłopaka”.

Po lekcjach w godzinach 18-21 gimnazjaliści mogli potańczyć na walentynkowej dyskotece, na której nie zabrakło zabaw i konkursów, a także cukierni walentynkowej , na której furorę robiły serduszkowe ciasteczka. To był słodki i pełen miłych emocji dzień .

Anna Aftyka

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyright 2016©