Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza  w Lubartowie

Absolwenci 2014/2015

 

Klasa III a

Wychowawca: Andrzej Sekuła

  1. Borowicz Jakub
  2. Budzyński Damian
  3. Cieniuch Krzysztof
  4. Florek Aleksandra
  5. Garbacz Wiktor
  6. Góźdź Adrian
  7. Kaczor Emilia
  8. Karpińska Katarzyna
  9. Koper Kamil
  10. Kosik Kamil
  11. Lipski Michał
  12. Malaca Damian
  13. Mazurek Aleksandra
  14. Meksuła Monika
  15. Murak Mateusz
  16. Pytka Brajan
  17. Rojek Dominik
  18. Romanek Anna
  19. Tomasiak  Filip
  20. Zakaszewski Bartłomiej

 

 Klasa III b

Wychowawca: Sylwia Lipiec

  1. Benderz Klaudia
  2. Czekierda Dominika
  3. Dąbrowska Magda
  4. Dębek Katarzyna
  5. Domin Natalia
  6. Florek Michalina
  7. Kudło Alicja
  8. Ligęza Klaudia
  9. Matyjaszczyk Natalia
  10. Mucha Angelika
  11. Ozon Katarzyna
  12. Piątek Sylwia
  13. Robak Natalia
  14. Rusinek Julia
  15. Rybak Karolina
  16. Sędowski Patryk
  17. Sykut Alan
  18. Szczygieł Izabela
  19. Trojak Dominika
  20. Wrzos Oliwia
  21. Ziemichód Mateusz

 

Klasa III c

Wychowawca: Ewa Obroślak

  1. Banucha Karol
  2. Blicharski Jakub
  3. Chłopaś Aneta
  4. Ciesielska Karolina
  5. Gaweł Katarzyna
  6. Jazgarski Mateusz
  7. Kanadys Sebastian
  8. Kostyła Sylwia
  9. Kubera Patrycja
  10. Meksuła Patryk
  11. Panek Lidia
  12. Pawełczak Mateusz
  13. Pilcher Przemysław
  14. Puła Marcin
  15. Skoczylas Patryk
  16. Sobiesiak Radosław
  17. Socha Hubert
  18. Urban Katarzyna
  19. Włodarczyk Marcin
  20. Wolska Angelika
  21. Wronisz Kacper

 

Klasa III d

Wychowawca: Małgorzata Machnikowska

  1. Aftyka Agnieszka
  2. Błaziński Karol
  3. Bochniak Bartłomiej
  4. Dec Jakub
  5. Dębowczyk Jakub
  6. Filipiak Jakub
  7. Jeżowska Weronika
  8. Jodłowski Artur
  9. Marciniak Karolina
  10. Paruzel Michał
  11. Podolski Przemysław
  12. Rola Krzysztof
  13. Siemko Angelika
  14. Soroczyńska Wioletta
  15. Tomasiak Marcin
  16. Tymosiewicz Olgierd
  17. Zabielska Ewelina

Absolwenci 2013/2014

Klasa IIIa

Wychowawca: Barbara Kukier

  1. Błaszczak Piotr
  2. Borzęcki Wojciech Filip
  3. Chmielewski Bartłomiej
  4. Danilewicz Weronika
  5. Dec Martyna
  6. Fijołek Agnieszka
  7. Filipowicz Natalia
  8. Filipowski Grzegorz Piotr
  9. Kopeć Michał Kazimierz
  10. Kozak Karolina
  11. Lewandowski Mateusz
  12. Malesa Dorota
  13. Marciniak Mikołaj
  14. Miduch Szymon
  15. Mroczek Karolina Alicja
  16. Pietrzela Daria
  17. Polska Julia
  18. Romańczuk Marcel Andrzej
  19. Sierociński Kacper
  20. Stec Ewa
  21. Sykut Kamil Łukasz
  22. Szymankiewicz Karol
  23. Topyła Marcin
  24. Walorska Natalia Patrycja
  25. Wierzchoń Przemysław
  26. Wróblewski Cezary
  27. Zagojski Paweł

Klasa IIIb

Wychowawca: Elżbieta Paździor

  1. Baran Michał
  2. Bujek Patrycja
  3. Chomicz Natalia Anna
  4. Dryja Kinga
  5. Dudzińska Anna
  6. Głuchowska Kornelia
  7. Kasprzak Emilia Dominika
  8. Kula Dominika
  9. Kutnik Dagmara Julia
  10. Lamot Krystian Marek
  11. Marzęta Karolina
  12. Niewęgłowska Dorota Anna
  13. Niziołek Kornelia Krystyna
  14. Olejniczek Bogumiła Zofia
  15. Pacek Martyna Weronika
  16. Pudelska Anna
  17. Sabat Kinga
  18. Szablińska Agnieszka Irena
  19. Szereluk Kornelia Jolanta
  20. Szymbor Agata Anna
  21. Świniarska Bogumiła
  22. Tkaczyk Katarzyna
  23. Tomasiak Izabela Klaudia
  24. Wesołowska Sabina
  25. Wójcik Marta
  26. Zdunek Ewelina Magdalena
  27. Zmysłowska Weronika
  28. Żyła Aleksandra Weronika

Klasa IIIc

Wychowawca: Daniel Cieśla

  1. Aftyka Aleks
  2. Bandura Bartłomiej
  3. Czuchryta Paweł
  4. Drozd Adrian Cezary
  5. Dybała Sylwester Adrian
  6. Grymuza Bartłomiej
  7. Grzyb Damian
  8. Jukowski Bartłomiej
  9. Jukowski Jakub
  10. Kiliański Jakub
  11. Lewin Piotr
  12. Ligęcki Hubert
  13. Lipiec Paweł
  14. Majewski Wojciech Piotr
  15. Mazuś Bartosz
  16. Meksuła Dawid
  17. Michalik Sylwester Andrzej
  18. Mitura Robert
  19. Podleśny Konrad Marek
  20. Strachowski Dominik
  21. Szlachta Patryk Julian
  22. Zawiślak Dawid

Klasa IIId

Wychowawca: Alina Zarzycka

  1. Banczarowska Wioletta Małgorzata
  2. Bober Emilia
  3. Bronisz Paulina
  4. Choduń Angelika Patrycja
  5. Chwalisz Natalia
  6. Czuchryta Justyna
  7. Domin Karol Jakub
  8. Dzięcioł Sebastian
  9. Florek Żaneta
  10. Hoduń Przemysław
  11. Iwan Jakub
  12. Jazagarski Tomasz
  13. Kaźmierska Aleksandra Zuzanna
  14. Kozak Sebastian
  15. Liszewski Arkadiusz
  16. Maruszak Klaudia
  17. Misztal Daniel
  18. Mucha Patrycja Katarzyna
  19. Skoczylas Paulina
  20. Szyszka Adrian
  21. Tymosiewicz Jakub
  22. Urbanik Dagmara Katarzyna

    Absolwenci 2012/2013

    Klasa III a

    Wychowawca : mgr Elżbieta Kulesza

    1. Badzio Konrad
    2. Barczak Michał

    3. Brejt Agnieszka

    4. Brzozowska Agnieszka

    5. Chlebiej Bartłomiej

    6. Gaweł Daniel

    7. Grambur Rafał

    8. Krupa Radosław

    9. Libera Kamil

    10. Łysko Sebastian

    11. Matyjaszczyk Dominik

    12. Mydlarz Jakub

    13. Nitychoruk Rafał

    14. Paśnik Przemysław

    15. Piechota Iga

    16. Polak Przemysław

    17. Słomka Dawid

    18. Socewicz Sebastian

    19. Sykut Sebastian

    20. Twardowski Maciej

    21. Urban Robert

    22. Włodarczyk Michał

    23. Wróblewski Andrzej

    Klasa III b
    Wychowawca : mgr Anna Włochowicz
    1. Bochniak Aleksandra

    2. Cieniuch Katarzyna

    3. Dybała Cezary

    4. Dybała Dominika

    5. Greń Jagoda

    6. Grzeszczak Ernest

    7. Humeniuk Anna

    8. Koniczyńska Katarzyna

    9. Kulawczuk Alicja

    10. Kurowski Kamil

    11. Lato Anna

    12. Mazurek Daniel

    13. Powałka Jakub

    14. Przysiadła Barbara

    15. Pudelska Agata

    16. Różyk Wiktoria

    17. Sanasarjan Emilia

    18. Sidor Alicja

    19. Siłuch Klaudia

    20. Stępień Magda

    21. Urban Patrycja

    22. Wójcik Dawid

    23. Wójcik Ewelina  

    Klasa III c
    Wychowawca : mgr Arkadiusz Smolarz

    1. Adamczyk Jakub
    2. Białek Maciej
    3. Chwesiuk Jakub
    4. Fil Patryk
    5. Iwanek Mateusz
    6. Kanadys Michał
    7. Kowalczyk Bartłomiej
    8. Kowalczyk Michał
    9. Kowalczyk Przemysław
    10. Kubera Kamil
    11. Panek Mateusz
    12. Pasek Maciej
    13. Piechnik Daniel
    14. Piwowar Dominik
    15. Podsiadło Wojciech
    16. Rogala Szymon
    17. Szatiło Bartłomiej
    18. Waszczuk Kacper
    19. Zieliński Paweł
    Klasa III d
    Wychowawca : mgr Aniceta Topyła
    1. Antoniak Kinga
    2. Baran Leszek
    3. Baran Sylwia
    4. Braszko Krzysztof
    5. Daszczyk Klaudia
    6. Fil Krystian
    7. Gaweł Rafał
    8. Góźdź Aleksandra
    9. Grzyb Adrian
    10. Kisiel Karol 
    11. Kostyła Adrian
    12. Kozak Adrian
    13. Machoń Patrycja
    14. Madejska Natalia
    15. Majewska Angelika
    16. Rydel Magdalena
    17. Szlachta Marcin
    18. Taras Bogusław
    19. Wachnik Mateusz
    20. Więsyk Arkadiusz
    21. Więsyk Izabela
    22. Woźniak Paulina
    Klasa III e
    Wychowawca : mgr Małgorzata Kukiełka
    1. Augustyniak Natalia
    2. Błaziński Józef
    3. Broniszewski Konrad
    4. Filipowska Agnieszka
    5. Gdula Paweł
    6. Gliwka Radosław
    7. Grzeszczak Anna
    8. Kukier Damian
    9. Kusyk Karolina
    10. Ligęcki Damian
    11. Lipski Kamil
    12. Liszewski Konrad
    13. Majcher Marlena
    14. Małyska Celina
    15. Olszewski Mateusz
    16. Rozwałka Karolina
    17. Sobiesiak Patryk
    18. Szymankiewicz Marlena
    19. Tymosiewicz Chrystian
    20. Woźniak Kinga
    21. Zagajska Paulina

    Absolwenci 2011/2012

    Klasa: III a

    Wychowawca: mgr Alina Zarzycka

    1. Aftyka Alan
    2. Bronisz Przemysław
    3. Czekierda Michał
    4. Dzięcioł Mateusz
    5. Gryczka Michał
    6. Jeżowski Kamil
    7. Krasa Adrian
    8. Klasiński Dawid
    9. Kowalczyk Piotr
    10. Kuźma Jakub
    11. Lato Jacek
    12. Mucha Damian
    13. Mucha Marek
    14. Niewęgłowski Michał
    15. Osiak Marcin
    16. Pietrzela Remigiusz
    17. Pszczoła Daniel
    18. Różniewski Ivo
    19. Sawicki Radosław
    20. Sidor Kamil
    21. Socha Paweł
    22. Turowski Jakub
    23. Wojtysiak Konrad
    24. Wójtowicz Kamil

     

    Klasa III b

    Wychowawca: mgr Małgorzata Machnikowska

    1. Augustyniak Alina
    2. Banaszek Magda
    3. Biała Patrycja
    4. Furtak Marcelina
    5. Gajownik Patrycja
    6. Garbacz Adrianna
    7. Grzechnik Daniel
    8. Janek Martyna
    9. Kasprzak Sylwia
    10. Kosek Bartosz
    11. Małyska Monika
    12. Marciniak Natalia
    13. Mazurek Izabela
    14. Pacuła Wiktoria
    15. Piątek Aleksandra
    16. Sidor Ewelina
    17. Symbor Klaudia
    18. Włosek Klaudia
    19. Zaniewicz Miłosz

     

    Klasa III c

    Wychowawca: mgr Ewa Obroślak  

    1. Banczarowska Paulina
    2. Bober Cezary
    3. Cholewa Bartłomiej
    4. Czerski Krzysztof
    5. Dębowczyk Damian
    6. Karwat Kacper
    7. Krupa Natalia
    8. Kubera Sebastian
    9. Kudło Jakub
    10. Lech Natalia
    11. Lipski Adrian
    12. Łukasiewicz Katarzyna
    13. Małecka Izabela
    14. Małecki Krzysztof
    15. Marzec Rafał
    16. Marzęta Magdalena
    17. Michalska Agnieszka
    18. Misztal Karol
    19. Puła Mateusz
    20. Rzechuła Angelika
    21. Serwin Justyna
    22. Tołubińska Milena
    23. Tomasiak Marcin

     

    Klasa III d

    Wychowawca: mgr Jolanta Krawczyk

    1. Baran Amanda
    2. Brzezińska Paula
    3. Czerniak Izabela
    4. Czyżyk Adriana
    5. Goździewski Kacper
    6. Kocełuch Natalia
    7. Komar Bartłomiej
    8. Kornacki Mateusz
    9. Kuśpit Aleksandra
    10. Lato Bartosz
    11. Semenowicz Jowita
    12. Serwatko Gabriela
    13. Stachyra Michał
    14. Szatiło Emilia
    15. Szklarczyk Rafał
    16. Turowski Bartosz
    17. Wolski Sebastian

      

    Klasa III e

    Wychowawca: mgr Sylwia Lipiec

    1. Bronisz Ewelina
    2. Charlińska Renata
    3. Chudek Aleksandra
    4. Hauzer Krzysztof
    5. Jazgarska Beata
    6. Kamelska Anna
    7. Kamińska Adriana
    8. Koniczyńska Magdalena
    9. Kosik Marek
    10. Kosior Kamil
    11. Kowalczyk Klaudia
    12. Kowalczyk Rafał
    13. Kozieł Katarzyna
    14. Mroczek Aleksandra
    15. Olszak Iwona
    16. Osior Dawid
    17. Piasta Krystian
    18. Polak Krzysztof
    19. Samoń Kamil
    20. Sidor Anna
    21. Szczygieł Monika
    22. Szostak Wioleta
    23. Wlazło Magda
    24. Wolińska Ewelina
    25. Woźniak Rafał

     

     

    Absolwenci 2009/2010

    KLASA III a

    Wychowawca : MGR ANNA SZYMBOR 

     

    1.        Borzęcki Wiktor

    2.        Ciosmak Mateusz

    3.        Czekierda Weronika

    4.        Filipowski Łukasz

    5.        Hawrył Arkadiusz

    6.        Jarmuła Konrad

    7.        Kołodyński Michał

    8.        Kosik Maciej

    9.        Kowalik Paweł

    10.     Kurlak Jakub

    11.     Lipski Patryk

    12.     Martyniuk Karol

    13.     Marzec Jakub

    14.     Olesiejuk Piotr

    15.     Pietrzela Jakub

    16.     Puchacz Karol

    17.     Romanek Lidia

    18.     Sidor Patryk

    19.     Skałecki Michał

    20.     Szczęch Jan

    21.     Wolski Damian

    22.     Wójcik Piotr

    23.     Wróblewski Jakub

    24.     Żurawski Marek

     

    Klasa III b
    Wychowawca : mgr Elżbieta Kulesza

     

     

    1.        Dec Aleksandra

    2.        Dębek Monika

    3.        Długołęcka Aleksndra

    4.        Dzido Jagoda

    5.        Dziedzic Marcin

    6.        Florek Bartosz

    7.        Golecka Karolina

    8.        Jankowska Emilia

    9.        Jurasiński Karol

    10.     Kanar Mariola

    11.     Komor Klaudia

    12.     Majchrzak Aleksandra

    13.     Malesa Kinga

    14.     Marzęda Dorota

    15.     Matyjaszczyk Magda

    16.     Oniszko Aleksandra

    17.     Papierowska Aleksandra

    18.     Pawłowska Paulina

    19.     Piasta Żaneta

    20.     Podgórniak Jagoda

    21.     Pożak Patryk

    22.     Rybak Rafał

    23.     Szymanek Aleksandra

    24.     Tomala Magda

     

    Klasa III c
    Wychowawca : mgr Aniceta Topyła

     

     

    1.        Baryła Marlena

    2.        Błaszczak Anna

    3.        Budzyński Cezary

    4.        Cybul Natalia

    5.        Grzeszczak Kamil

    6.        Hunek Rafał

    7.        Jachymek Dawid

    8.        Jeżowska Olga

    9.        Kisiel Patryk

    10.     Kobyłka Katarzyna

    11.     Kozak Aleksandra

    12.     Kubera Katarzyna

    13.     Mitura Judyta

    14.     Pisarczyk Dawid

    15.     Sidor Tomasz

    16.     Szyszka Mateusz

    17.     Tańska Anna

    18.     Walczewski Dariusz

    19.     Wolińska Mariola

    20.     Zawiślak Przemysław

    21.     Zglejszewski Jacek

     

    Klasa III d
    Wychowawca : mgr Małgorzata Kukiełka

     

     

    1.        Brejt Damian

    2.        Charęza Mariusz

    3.        Cur Katarzyna

    4.        Głowacki Adrian

    5.        Janczara Marta

    6.        Jeżowski Kamil

    7.         Kaczorowski Mateusz

    8.         Kirylak Łukasz

    9.         Kolczyńska Justyna

    10.     Kwiatek Paulina

    11.     Polak Kacper

    12.     Rycek Marcin

    13.     Sobiesiak Przemysław

    14.     Szulc Joanna

    15.     Tuźnik Martyna

    16.     Zarzycka Monika

    17.     Nicola Previedi

     

     

    Klasa III e
    Wychowawca : mgr Grażyna Antoniuk

     

     

    1.        Barczak Bartosz

    2.        Bocian Aleksandra

    3.        Borkowska Kinga

    4.        Gajownik Natalia

    5.        Grudzień Agata

    6.        Grzyb Ewelina

    7.        Kaźmierska Żaneta

    8.        Król Michał

    9.        Łabuz Magdalena

    10.     Meus Marlena

    11.     Misiak Kamil

    12.     Semenowicz Łukasz

    13.     Szatiło Klaudia

    14.     Woliński Damian

    15.     Wójcik Patryk

    16.     Żeleźnik Sylwia

     

    Klasa III f
    Wychowawca : mgr Anna Włochowicz

     

     

    1.        Berger Patryk

    2.        Bielecki Patryk

    3.        Borzęcka Klaudia

    4.        Chwalisz Mateusz

    5.        Cyfrowicz Aleksandra

    6.        Filipowicz Weronika

    7.        Grzechuła Paulina

    8.        Janek Agata

    9.        Karski Damian

    10.     Kukier Patrycja

    11.     Machoś Marek

    12.     Matera Agnieszka

    13.     Podgórniak Damian

    14.     Polak Damian

    15.     Rękas Martyna

    16.     Siłuch Konrad

    17.     Słoka Adrianna

    18.     Szostak Karolina

    19.     Szymczak Magdalena

    20.     Tarnowski Igor

    21.     Tomasiak Justyna

    22.     Topyła Jakub

    23.     Urbanik Marlena

    24.     Zyga Kalina

    Strona 1 z 2